Форма швидкого замовлення

Замовити Зробити детальне замовлення


Як мені здійснити замовлення?
Заповнивши форму швидкого замовлення (знаходиться зліва), форму детального замовлення , або подзвонивши до нас по телефону в верхній частині екрану.

Чи берете ви гроші за прийом та доставку?
Ні, не беремо. Прийом та доставка здійснюється абсолютно безкоштовно (протягом 24-48 годин)..

Як швидко я отримаю назад свої речі?
Коли б ми не приїхали за вашою білизною, ми гарантуємо, що доставимо її вам назад в строк від 24 до 48 годин, в той період доби (ранок, день, вечір), який ви самі оберете. Також можлива платна експрес-доставка (протягом 12-24 годин).

Як мені підготувати речі до прийому?
Запакуйте ваші речі в один з наших пакетів для брудної білизни. Якщо ви користуєтесь нашими послугами вперше, запакуйте речі в один або декілька будь-яких пластикових пакетів, і ми привеземо їх назад в спеціальному пакеті, який ви зможете використовувати наступного разу.

Чи потрібно мені сортувати речі на білі та кольорові?
Ні, ми це зробимо за вас. Єдине, про що ми просимо - перевірте, будь-ласка, щоб не було одягу в одязі (наприклад, 2 футболки, які ви зняли одночасно), і щоб в карманах не залишалось твердих сторонніх предметів, які можуть пошкодити одяг. Ми також радимо вам здавати спідню білизну в малих сітчатих мішках.

Чи обов’язково мені бути вдома під час доставки?
Під час доставки білизни ми можемо за письмовою домовленістю залишати її для вас в зазначеному вами місці, наприклад, у консьєржа будинку, або на прохідній гуртожитку.

Чи перете ви мої речі одночасно із речами інших людей?
Ні, ніколи. Прання та сушіння всіх замовлень здійснюється окремо.

Чи надаєте ви послуги із прасування?
Так, ми прасуємо постільну білизну та рушники. Вартість прасування 1 кг постільної білизни складає 3 грн.

Чи здійснюєте ви підшив/ремонт одягу?
Так, ви можете прочитати про це тут .

Які райони міста ви охоплюєте?
На даний момент прийом і доставка здійснюється по більшій частині Приморського, Київського та Малиновського районів м. Одеси. Детальну мапу можна подивитись тут .

В які дні та години ви працюєте?
Ми працюємо 7 днів на тиждень, с 8 ранку до 8 вечора. Прийом та доставка здійснюються зранку (8:00-12:00), вдень (12:00-16:00) та ввечері (16:00-20:00).

То ви хімчистка, так?
Ні, ми не займаємось індивідуальною хімічною чисткою речей. Наша задача - вирішити ваші основні повсякденні проблеми – як випрати побутовий одяг та постільну білизну, якщо з якоїсь причини під рукою немає пральної машини.

Як я можу оплатити ваші послуги?
Оплата здійснюється готівкою або банківськими картами Visa/Mastercard під час прийому речей – наш кур'єр зважить ваше замовлення, порахує вартість, і обов'язково надасть чек.

Чи убезпечені мої персональні дані?
Так, абсолютно. Ми гарантуємо повну конфіденціність всіх ваших персональних даних.

5 кг одягу – це скільки?
Підрахувати приблизну вагу ваших речей ви можете тут .

Що мені робити, якщо я чимось незадоволений?
Ми зробимо все можливе, щоб ви залишились задоволеними нашими послугами. Якщо ж ми зробили щось не так, будь-ласка, напишіть нам на complaints@stirkin.od.ua, або ВКонтакті, Facebook або Twitter.