Форма швидкого замовлення

Замовити Зробити детальне замовлення

СТІРКІН піклується про своїх клієнтів та пропонує вам декілька способів зробити ваше замовлення.

1. Онлайн-замовлення. 

Форма швидкого замовлення завжди знаходиться поруч із вами, на всіх сторінках нашого сайту. Заповнивши найосновніші поля даної форми, ви можете миттєво зробити замовлення, деталі якого ми обговоримо з вами по телефону.

Посилання на форму детального замовлення знаходиться в нижній частині форми швидкого замовлення. Вона надасть вам можливість вказати основну інформацію про замовлення, а також час прийому та доставки замовлення. Там же ви можете розрахувати орієнтовну вартість замовлення, обрати тип доставки, а також вказати наявність знижки для студентів або спеціального промо-коду.

2. По телефону. 

В верхній частині нашого сайту ви можете знайти телефон нашої україномовної лінії для зв'язку з оператором. Ви також можете замовити зворотній дзвінок, і ми якомога швидше зв'яжемось із вами, щоб відповісти на усі ваші запитання.

Під час здійснення замовлення ми просимо вас обрати час прийому та доставки білизни. Наш робочий день ділиться на 3 частини – ранок (8:00-12:00), день (12:00-16:00) та вечір (16:00-20:00).

Під час приватної розмови з вами ми постараємось домовитись про найзручніший для вас час приїзду нашого кур'єра, але в той же час ми просимо вас розуміти, що кур'єр повинен встигнути відвідати всіх клієнтів, тому іноді неможливо передбачити точний час приїзду. В будь-якому випадку ми зробимо все можливе, щоб повідомити вам про 1-2 годинний інтервал, в який наш кур'єр приїде до вас.

Ми також наполегливо прохаємо вам бути вдома у зазначений час, щоб не створювати додаткових ускладнень як вам, так і нам.

Під час доставки білизни ми можемо за письмовою домовленістю залишати її для вас в зазначеному вами місці, наприклад, у консьєржа будинку, або на прохідній гуртожитку.