Форма швидкого замовлення

Замовити Зробити детальне замовлення


Прийом та доставка ваших речей є БЕЗКОШТОВНОЮ (в строк від 24 до 48 годин).
Так, абсолютно безкоштовно.
Відтепер і назавжди.

На даний момент прийом і доставка здійснюється по більшій частині Приморського, Київського та Малиновського районів м. Одеси. Детальна мапа вказана нижче.

Під час здійснення замовлення ми просимо вас обрати час прийому білизни. Наш робочий день ділиться на 3 частини – ранок (8:00-12:00), день (12:00-16:00) та вечір (16:00-20:00). Коли замовлення готове, ми привозимо вам його назад, попередньо обговоривши з вами зручний час доставки.

При необхідності ми також надаємо експрес-доставку в строк від 12 до 24 годин, в такому випадку діє полуторний або подвійний тариф, в залежності від терміновості замовлення.

Коли ви користуєтесь нашими послугами вперше, ми просимо вас запакувати ваші речі у будь-які доступні вам пакети. Вам не потрібно сортувати білі та кольорові речі, ми це зробимо за вас. Під час доставки ми повернемо їх вже в наших пакетах, в які ви зможете запакувати ваше наступне замовлення.

Оплата замовлення здійснюється готівкою або банківськими картами Visa/Mastercard під час прийому речей – наш кур'єр зважить ваше замовлення, порахує вартість, і обов'язково надасть чек. А також відповість на всі питання, що вас цікавлять.